KOŠARKARSKI KLUB
TRIGLAV KRANJ
KADETI NA TURNIRJU V BEOGRADU

Kadetska ekipa je v četrtek, 26.12., potovala v Beograd na turnir. Tam so se pomerili z ekipami FMP, Igokea, Crvena Zvezda in Partizan. Na tekmah so fantje prikazali dobre igre vendar so bile  vse..
KADETI OLIMPIJE PRETRD OREH ZA NAŠE FANTE

CEDEVITA OLIMPIJA - ECE TRIGLAV 75:68 (16-22; 20-6; 17-20; 22-22)   V sredo so naši fantje odigrali zaostalo tekmo 4.kroga proti Cedeviti Olimpije, kjer so žal morali priznati premoč tekmecu...
NAŠI MLADI UPI SREBRNI IZ MEDNARODNEGA TURNIRJA

Fantje letnika 2010 so od petka, 13.12. do nedelje, 15.12. odpotovali na mednarodni turnir v Italijo, kjer so odigrali 4 tekme in dobili veliko novih izkušenj, ki jim bodo vsekakor koristile na..
MLADINCI PO PODALJŠKU DO ZMAGE V KOPRU

V športni dvorani v Kopru smo spremljali pravo košarkarsko poslastico. Ni manjkalo lepih potez tako na eni kot na drugi strani igrišča.  Prva četrtina je minila v znamenju izmenjavanju..
S TRDO OBRAMBO DO ZMAGE PROTI PRVOUVRŠČENI EKIPI

Tekmo so bolje začeli igralci Primorske, ki so skozi cel prvi polčas narekovali ritem tekme in rezultatsko bili korak pred Triglavanom. Našim fantom nikakor ni stekel met iz razdalje, tako da se je..
Helios premočan nasprotnik za naše mladince

Uvod v tekmo je bil za naše fante zelo dober, saj je semafor po prvi četrtini kazal 22:13 za Triglav. Po uvodni četrtini pa kot, da bi našim fantom nekdo spodrezal krila, saj so v preostalih..
Člani zasedli prvo mesto v 2.SKL

V soboto 7.12. je v Dvorani na Planini potekal obračun med prvouvrščenima ECE TRIGLAV in MESARIJA PRUNK SEŽANA. Spremljali smo zanimiv obračun, kjer si v prvem povčasu nihče ni priboril večje..
KADETI IZGUBILI PROTI VRSTNIKOM IZ GROSUPLJA

Uvod v srečanje je bil za domače košarkarje obetajoč, saj so že po 6 minutah povedli z dvomestno številko, semafor je kazal 15:3. Žal pa nadaljevanje ni bilo tako uspešno, kot bi si želeli...
Mladinci izgubili v Stožicah

Naši fantje so odločno štartali v tekmo s favorizirano ekipo Cedevite Olimpije in jim tako dali vedeti , da bo tekma trda in izenačena vse do konca. S kombinirano obrambo in nekaj atraktivnimi..