KOŠARKARSKI KLUB
TRIGLAV KRANJ
NAJMLAJŠI PIONIRJI USPEŠNO ZAČELI SEZONO

V soboto, 18.1., se je ekipa ECE TRIGLAV A (fantje letnika 2009) odpravila v Škofjo Loko, kjer je odigrala prvi turnir državnega prvenstva U11. Na prvi tekmi je ugnala ekipo LTH CASTINGS, na drugi..
ČLANI NADALJUJEJO Z DOBRIMI PREDSTAVAMI

LJUBLJANA - ECE TRIGLAV 66:99 (22:25, 18:16, 18:24, 8:31)   Obe ekipi sta tekmo začeli bolj napadalno usmerjeno. Domača ekipa je uspela držati priključek vse do zaključka prvega polčasa, ko..
KADETI NOVO LETO ODPRLI Z ZMAGO PROTI JANČAM

ECE TRIGLAV - JANČE A 62:57 (19:13, 15:18, 14:8, 14:18)   Uvod v srečanje je pripadel gostom iz Ljubljane, ki so si po 5. minutah priigrali prednost 7 točk. Prednost pa ni trajala dolgo, saj..
KADETI NA TURNIRJU V BEOGRADU

Kadetska ekipa je v četrtek, 26.12., potovala v Beograd na turnir. Tam so se pomerili z ekipami FMP, Igokea, Crvena Zvezda in Partizan. Na tekmah so fantje prikazali dobre igre vendar so bile  vse..