KOŠARKARSKI KLUB
TRIGLAV KRANJ

SEZONA 2023/2024

27. KOLO
29.04.2024 | 18:00
TERME OLIMIA PODČETRTEK
_
:
_
ECE TRIGLAV KRANJ
26. KOLO
20.04.2024 | 13:00
ECE TRIGLAV KRANJ
_
:
_
ILIRIJA
25. KOLO
16.04.2024 | 17:00
KRKA
_
:
_
ECE TRIGLAV KRANJ
23. KOLO
30.03.2024 | 18:00
ECE TRIGLAV KRANJ
66
:
81
HOPSI POLZELA
22. KOLO
23.03.2024 | 13:00
ROGAŠKA
79
:
46
ECE TRIGLAV KRANJ
21. KOLO
16.03.2024 | 19:00
ŠENTJUR
96
:
68
ECE TRIGLAV KRANJ
24. KOLO
13.03.2024 | 17:00
ECE TRIGLAV KRANJ
64
:
63
GGD ŠENČUR
20. KOLO
09.03.2024 | 18:00
ECE TRIGLAV KRANJ
67
:
81
KANSAI HELIOS DOMŽALE
19. KOLO
04.03.2024 | 18:00
LTH CASTINGS
76
:
75
ECE TRIGLAV KRANJ
POKAL SPAR
12.02.2024 | 00:00
CEDEVITA OLIMPIJA
93
:
80
ECE TRIGLAV KRANJ
18. KOLO
03.02.2024 | 13:00
ECE TRIGLAV KRANJ
75
:
67
ROGAŠKA
17. KOLO
27.01.2024 | 19:00
TERME OLIMIA PODČETRTEK
78
:
72
ECE TRIGLAV KRANJ
16. KOLO
20.01.2024 | 20:00
ECE TRIGLAV KRANJ
91
:
68
LTH CASTINGS
15. KOLO
15.01.2024 | 18:00
ILIRIJA
83
:
78
ECE TRIGLAV KRANJ
14. KOLO
08.01.2024 | 18:00
ŠENTJUR
63
:
81
ECE TRIGLAV KRANJ
POKAL SPAR
03.01.2024 | 19:00
ECE TRIGLAV KRANJ
52
:
103
CEDEVITA OLIMPIJA
13. KOLO
22.12.2023 | 20:00
ECE TRIGLAV KRANJ
96
:
72
HOPSI POLZELA
12. KOLO
13.12.2023 | 17:30
KRKA
86
:
60
ECE TRIGLAV KRANJ
11. KOLO
11.12.2023 | 18:00
ECE TRIGLAV KRANJ
81
:
72
KANSAI HELIOS DOMŽALE
POKAL SPAR
04.12.2023 | 20:30
ECE TRIGLAV KRANJ
99
:
62
PLAMA PUR - ILIRSKA BISTRICA
10. KOLO
01.12.2023 | 18:30
GGD ŠENČUR
92
:
75
ECE TRIGLAV KRANJ
POKAL SPAR
28.11.2023 | 19:00
PLAMA - PUR ILIRSKA BISTRICA
66
:
70
ECE TRIGLAV KRANJ
9. KOLO
25.11.2023 | 13:00
ROGAŠKA
72
:
67
ECE TRIGLAV KRANJ
8. KOLO
20.11.2023 | 18:00
ECE TRIGLAV KRANJ
70
:
87
TERME OLIMIA PODČETRTEK
POKAL SPAR
14.11.2023 | 17:00
SLOVAN
73
:
78
ECE TRIGLAV KRANJ
7. KOLO
11.11.2023 | 17:00
LTH CASTINGS
103
:
97
ECE TRIGLAV KRANJ
POKAL SPAR
07.11.2023 | 20:30
ECE TRIGLAV KRANJ
61
:
47
SLOVAN
6. KOLO
03.11.2023 | 18:30
ECE TRIGLAV KRANJ
82
:
83
ILIRIJA
5. KOLO
28.10.2023 | 13:00
ECE TRIGLAV KRANJ
59
:
64
ŠENTJUR
4. KOLO
23.10.2023 | 18:00
HOPSI POLZELA
68
:
71
ECE TRIGLAV KRANJ
POKAL SPAR
18.10.2023 | 21:00
IPROS VRHNIKA
77
:
83
ECE TRIGLAV KRANJ
3. KOLO
11.10.2023 | 20:45
ECE TRIGLAV KRANJ
62
:
79
KRKA
2. KOLO
06.10.2023 | 18:30
KANSAI HELIOS DOMŽALE
76
:
62
ECE TRIGLAV KRANJ
1. KOLO
30.09.2023 | 19:00
ECE TRIGLAV KRANJ
76
:
64
GORENJSKA GRADBENA DRUŽBA ŠENČUR
12. KOLO
24.03.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV
86
:
68
ŠENTVID
11. KOLO
17.03.2024 | 00:00
GROSUPLJE
49
:
83
ECE TRIGLAV
10. KOLO
10.03.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV
82
:
78
LEONE AJDOVŠČINA
9. KOLO
03.03.2024 | 00:00
TROTI
61
:
72
ECE TRIGLAV
8. KOLO
18.02.2024 | 00:00
PLAMA PUR
67
:
58
ECE TRIGLAV
7. KOLO
15.02.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV
63
:
71
LJUBLJANA
6. KOLO
04.02.2024 | 00:00
ŠENTVID
86
:
87
ECE TRIGLAV
5. KOLO
28.01.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV
106
:
55
GROSUPLJE
4. KOLO
21.01.2024 | 00:00
LEONE AJDOVŠČINA
86
:
75
ECE TRIGLAV
3. KOLO
14.01.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV
84
:
67
TROTI
2. KOLO
07.01.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV
67
:
55
PLAMA PUR
1. KOLO
17.12.2023 | 00:00
LJUBLJANA
78
:
69
ECE TRIGLAV
6. KOLO
03.12.2023 | 00:00
ECE TRIGLAV
101
:
64
MESARIJA PRUNK SEŽANA
5. KOLO
26.11.2023 | 17:00
KRŠKO
57
:
96
ECE TRIGLAV
4. KOLO
22.11.2023 | 00:00
ECE TRIGLAV
85
:
102
HOPSI POLZELA
3. KOLO
12.11.2023 | 00:00
MESARIJA PRUNK SEŽANA
47
:
79
ECE TRIGLAV
2. KOLO
29.10.2023 | 18:00
ECE TRIGLAV
133
:
37
KRŠKO
1. KOLO
22.10.2023 | 17:00
HOPSI POLZELA
107
:
63
ECE TRIGLAV
3. KOLO
08.10.2023 | 19:00
ECE TRIGLAV
62
:
94
GGD ŠENČUR
2. KOLO
01.10.2023 | 18:00
ECE TRIGLAV
78
:
69
LTH CASTINGS
1. KOLO
24.09.2023 | 18:00
ECE TRIGLAV
86
:
112
CEDEVITA OLIMPIJA B
12. KOLO
20.04.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV A
_
:
_
ŠENTJUR TAJFUN
5. KOLO
18.04.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV A
_
:
_
LJUBLJANA A
11. KOLO
13.04.2024 | 00:00
LJUBLJANA A
_
:
_
ECE TRIGLAV A
9. KOLO
10.04.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV A
_
:
_
PERFECT MOVE POSTOJNA
10. KOLO
16.03.2024 | 00:00
AKK BRANIK
58
:
66
ECE TRIGLAV A
8. KOLO
02.03.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV A
80
:
83
KRKA BELI
7. KOLO
17.02.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV A
78
:
73
CEDEVITA OLIMPIJA
6. KOLO
10.02.2024 | 00:00
ŠENTJUR TAJFUN
67
:
78
ECE TRIGLAV A
4. KOLO
27.01.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV A
92
:
72
AKK BRANIK
2. KOLO
24.01.2024 | 00:00
KRKA BELI
73
:
78
ECE TRIGLAV A
3. KOLO
20.01.2024 | 00:00
PERFECT MOVE POSTOJNA
85
:
73
ECE TRIGLAV A
1. KOLO
06.01.2024 | 00:00
CEDEVITA OLIMPIJA
62
:
78
ECE TRIGLAV A
3. KOLO
09.12.2023 | 00:00
ECE TRIGLAV A
104
:
53
JANČE LJUBLJANA A
6. KOLO
06.12.2023 | 00:00
JANČE LJUBLJANA A
58
:
88
ECE TRIGLAV A
5. KOLO
02.12.2023 | 00:00
ECE TRIGLAV A
67
:
55
SLOVAN A
4. KOLO
29.11.2023 | 17:30
MESARIJA PRUNK SEŽANA
51
:
113
ECE TRIGLAV A
2. KOLO
11.11.2023 | 00:00
SLOVAN A
79
:
81
ECE TRIGLAV A
1. KOLO
04.11.2023 | 10:00
ECE TRIGLAV A
111
:
42
MESARIJA PRUNK SEŽANA
3. KOLO
14.10.2023 | 12:00
ECE TRIGLAV A
125
:
52
JESENICE
2. KOLO
07.10.2023 | 13:00
ECE TRIGLAV A
95
:
55
LTH CASTINGS
1. KOLO
30.09.2023 | 11:00
ECE TRIGLAV A
100
:
51
KRVAVEC BOTANA
10. KOLO
16.03.2024 | 00:00
STRAŽIŠČE KRANJ
75
:
57
ECE TRIGLAV B
9. KOLO
13.03.2024 | 00:00
JANČE LJUBLJANA B
81
:
78
ECE TRIGLAV B
8. KOLO
02.03.2024 | 00:00
KANSAI HELIOS DOMŽALE C
69
:
70
ECE TRIGLAV B
7. KOLO
17.02.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV B
87
:
79
CALCIT BASKETBALL
6. KOLO
12.02.2024 | 00:00
RADOVLJICA
79
:
71
ECE TRIGLAV B
5. KOLO
03.02.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV B
70
:
77
STRAŽIŠČE KRANJ
4. KOLO
27.01.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV B
53
:
47
JANČE LJUBLJANA B
3. KOLO
20.01.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV B
83
:
79
KANSAI HELIOS DOMŽALE C
2. KOLO
13.01.2024 | 00:00
CALCIT BASKETBALL
57
:
93
ECE TRIGLAV B
1. KOLO
06.01.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV B
81
:
50
RADOVLJICA
6. KOLO
09.12.2023 | 00:00
ECE TRIGLAV B
111
:
38
ŠENTVID BELI
5. KOLO
02.12.2023 | 00:00
KANSAI HELIOS DOMŽALE B
58
:
72
ECE TRIGLAV B
4. KOLO
25.11.2023 | 00:00
JEŽICA B
70
:
86
ECE TRIGLAV B
3. KOLO
18.11.2023 | 09:00
ŠENTVID BELI
70
:
100
ECE TRIGLAV B
2. KOLO
11.11.2023 | 00:00
ECE TRIGLAV B
75
:
47
KANSAI HELIOS DOMŽALE B
1. KOLO
28.10.2023 | 11:00
ECE TRIGLAV B
100
:
61
JEŽICA B
izločilna tekma za F8
07.04.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV A
59
:
73
IPROS VRHNIKA A
12. KOLO
24.03.2024 | 00:00
CEDEVITA OLIMPIJA
87
:
65
ECE TRIGLAV A
11. KOLO
17.03.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV A
78
:
79
KRKA BELI
10. KOLO
10.03.2024 | 00:00
PERFECT MOVE POSTOJNA ČRNI
71
:
78
ECE TRIGLAV A
9. KOLO
03.03.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV A
62
:
74
JANČE LJUBLJANA A
8. KOLO
18.02.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV A
112
:
45
MARIBOR MLADI A
4. KOLO
14.02.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV A
78
:
74
PERFECT MOVE POSTOJNA ČRNI
7. KOLO
11.02.2024 | 00:00
ROGAŠKA
99
:
105
ECE TRIGLAV A
3. KOLO
08.02.2024 | 00:00
JANČE LJUBLJANA A
66
:
65
ECE TRIGLAV A
6. KOLO
04.02.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV A
83
:
85
CEDEVITA OLIMPIJA
5. KOLO
28.01.2024 | 00:00
KRKA BELI
64
:
72
ECE TRIGLAV A
2. KOLO
05.01.2024 | 00:00
MARIBOR MLADI A
67
:
78
ECE TRIGLAV A
1. KOLO
17.12.2023 | 00:00
ECE TRIGLAV A
77
:
68
ROGAŠKA
6. KOLO
03.12.2023 | 00:00
ECE TRIGLAV A
77
:
80
JEŽICA A
5. KOLO
26.11.2023 | 00:00
LJUBLJANA A
107
:
81
ECE TRIGLAV A
2. KOLO
19.11.2023 | 10:00
ECE TRIGLAV A
93
:
79
LJUBLJANA A
4. KOLO
12.11.2023 | 00:00
STRAŽIŠČE KRANJ A
56
:
81
ECE TRIGLAV A
3. KOLO
27.10.2023 | 18:00
JEŽICA A
83
:
98
ECE TRIGLAV A
1. KOLO
15.10.2023 | 09:00
ECE TRIGLAV A
71
:
88
STRAŽIŠČE KRANJ A
3. KOLO
04.10.2023 | 17:40
ECE TRIGLAV A
109
:
39
JESENICE
2. KOLO
01.10.2023 | 09:00
ECE TRIGLAV A
99
:
71
RADOVLJICA A
1. KOLO
24.09.2023 | 10:00
ECE TRIGLAV A
78
:
29
SIMON-OIL KRVAVEC A
14. KOLO
14.04.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV B
_
:
_
PIVKA PERUTNINARSTVO
13. KOLO
09.04.2024 | 00:00
PERFECT MOVE POSTOJNA ORANŽNI
84
:
88
ECE TRIGLAV B
12. KOLO
24.03.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV B
78
:
71
HIDRIA
11. KOLO
17.03.2024 | 00:00
CERKNICA
57
:
63
ECE TRIGLAV B
10. KOLO
10.03.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV B
60
:
83
GLOBUS
9. KOLO
03.03.2024 | 00:00
JESENICE
71
:
74
ECE TRIGLAV B
8. KOLO
18.02.2024 | 10:00
TERA TOLMIN
89
:
78
ECE TRIGLAV B
7. KOLO
11.02.2024 | 00:00
PIVKA PERUTNINARSTVO
68
:
107
ECE TRIGLAV B
6. KOLO
04.02.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV B
80
:
70
PERFECT MOVE POSTOJNA ORANŽNI
5. KOLO
28.01.2024 | 10:00
HIDRIA
88
:
56
ECE TRIGLAV B
4. KOLO
21.01.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV B
61
:
83
CERKNICA
3. KOLO
14.01.2024 | 00:00
GLOBUS
58
:
61
ECE TRIGLAV B
2. KOLO
07.01.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV B
64
:
55
JESENICE
1. KOLO
17.12.2023 | 00:00
ECE TRIGLAV B
72
:
80
TERA TOLMIN
6. KOLO
03.12.2023 | 00:00
ECE TRIGLAV B
94
:
27
RADOVLJICA B
5. KOLO
26.11.2023 | 00:00
SIMON-OIL KRVAVEC B
0
:
20
ECE TRIGLAV B
4. KOLO
12.11.2023 | 00:00
CALCIT BASKETBALL
70
:
67
ECE TRIGLAV B
3. KOLO
29.10.2023 | 09:00
RADOVLJICA B
59
:
88
ECE TRIGLAV B
2. KOLO
22.10.2023 | 00:00
ECE TRIGLAV B
20
:
0
SIMON-OIL KRVAVEC B
1. KOLO
15.10.2023 | 11:00
ECE TRIGLAV B
73
:
78
CALCIT BASKETBALL
12. KOLO
20.04.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV A
_
:
_
GORICA BELI
11. KOLO
13.04.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV A
_
:
_
MARIBOR MLADI A
10. KOLO
11.04.2024 | 00:00
CEDEVITA OLIMPIJA
65
:
60
ECE TRIGLAV A
6. KOLO
10.04.2024 | 00:00
GORICA BELI
56
:
53
ECE TRIGLAV A
9. KOLO
23.03.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV A
71
:
72
CELJE A
8. KOLO
16.03.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV A
71
:
66
KRKA BELI
4. KOLO
13.03.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV A
67
:
77
CEDEVITA OLIMPIJA
7. KOLO
09.03.2024 | 00:00
ŠENTVID ZELENI
78
:
50
ECE TRIGLAV A
5. KOLO
10.02.2024 | 00:00
MARIBOR MLADI A
83
:
43
ECE TRIGLAV A
3. KOLO
27.01.2024 | 09:00
CELJE A
90
:
71
ECE TRIGLAV A
MINI POKAL SPAR
20.01.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV A
71
:
65
CEDEVITA OLIMPIJA
2. KOLO
13.01.2024 | 00:00
KRKA BELI
72
:
59
ECE TRIGLAV A
MINI POKAL SPAR
06.01.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV A
89
:
57
GORICA BELI
MINI POKAL SPAR
19.12.2023 | 00:00
IZOLA
33
:
116
ECE TRIGLAV A
1. KOLO
09.12.2023 | 00:00
ECE TRIGLAV A
72
:
71
ŠENTVID ZELENI
MINI POKAL SPAR
06.12.2023 | 00:00
RADOVLJICA
72
:
77
ECE TRIGLAV A
6. KOLO
25.11.2023 | 00:00
ECE TRIGLAV A
69
:
63
VRANI VRANSKO BELI
5. KOLO
18.11.2023 | 09:00
ECE TRIGLAV A
57
:
64
LTH CASTINGS
4. KOLO
11.11.2023 | 00:00
ECE TRIGLAV A
64
:
56
JANČE LJUBLJANA A
2. KOLO
07.11.2023 | 18:15
LTH CASTINGS
76
:
74
ECE TRIGLAV A
3. KOLO
28.10.2023 | 09:00
VRANI VRANSKO BELI
55
:
85
ECE TRIGLAV A
1. KOLO
18.10.2023 | 18:00
JANČE LJUBLJANA A
56
:
61
ECE TRIGLAV A
3. KOLO
30.09.2023 | 09:00
ECE TRIGLAV A
105
:
44
DOMAČIJA VODNIK KRVAVEC
2. KOLO
27.09.2023 | 17:40
ECE TRIGLAV A
104
:
17
GORENJA VAS
1. KOLO
23.09.2023 | 10:00
ECE TRIGLAV A
75
:
38
GGD ŠENČUR RUMENI
14. KOLO
11.05.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV B
_
:
_
ŽOGICA SEVEN DIVAČA
13. KOLO
20.04.2024 | 00:00
JESENICE A
_
:
_
ECE TRIGLAV B
12. KOLO
13.04.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV B
_
:
_
PLAMA PUR BELI
10. KOLO
30.03.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV B
72
:
47
ALIVE AJDOBŠČINA
9. KOLO
23.03.2024 | 00:00
GORICA MODRI
69
:
68
ECE TRIGLAV B
8. KOLO
16.03.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV B
79
:
51
KOPER MODRI
7. KOLO
15.03.2024 | 00:00
ŽOGICA SEVEN DIVAČA
55
:
50
ECE TRIGLAV B
6. KOLO
02.03.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV B
39
:
66
JESENICE A
5. KOLO
10.02.2024 | 00:00
PLAMA PUR BELI
0
:
15
ECE TRIGLAV B
4. KOLO
03.02.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV B
74
:
42
JANČE LJUBLJANA B
3. KOLO
27.01.2024 | 00:00
ALIVE AJDOVŠČINA
61
:
64
ECE TRIGLAV B
2. KOLO
13.01.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV B
72
:
45
GORICA MODRI
11. KOLO
16.12.2023 | 00:00
JANČE LJUBLJANA B
56
:
63
ECE TRIGLAV B
1. KOLO
09.12.2023 | 00:00
KOPER MODRI
38
:
63
ECE TRIGLAV B
6. KOLO
25.11.2023 | 00:00
ECE TRIGLAV B
47
:
16
GGD ŠENČUR MODRI
4. KOLO
22.11.2023 | 00:00
SLOVAN B
46
:
49
ECE TRIGLAV B
5. KOLO
18.11.2023 | 15:00
CEDEVITA OLIMPIJA ORANŽNI
27
:
84
ECE TRIGLAV B
3. KOLO
28.10.2023 | 09:00
GGD ŠENČUR MODRI
39
:
94
ECE TRIGLAV B
2. KOLO
21.10.2023 | 10:00
ECE TRIGLAV B
74
:
30
CEDEVITA OLIMPIJA ORANŽNI
1. KOLO
14.10.2023 | 10:00
ECE TRIGLAV B
72
:
38
SLOVAN B
MINI POKAL SPAR
07.10.2023 | 09:00
ECE TRIGLAV B
44
:
64
RADOVLJICA
14. KOLO
11.05.2024 | 00:00
CERKNICA
_
:
_
ECE TRIGLAV C
13. KOLO
20.04.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV C
_
:
_
KANSAI HELIOS DOMŽALE B
12. KOLO
18.04.2024 | 00:00
GGD ŠENČUR MODRI
_
:
_
ECE TRIGLAV C
10. KOLO
16.04.2024 | 00:00
IPROS VRHNIKA B
_
:
_
ECE TRIGLAV C
11. KOLO
06.04.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV C
52
:
82
STRAŽIŠČE KRANJ B
9. KOLO
23.03.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV C
63
:
59
ŠENTVID BELI
8. KOLO
16.03.2024 | 00:00
ILIRIJA B
24
:
72
ECE TRIGLAV C
7. KOLO
09.03.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV C
20
:
0
CERKNICA
6. KOLO
02.03.2024 | 00:00
KANSAI HELIOS DOMŽALE B
52
:
63
ECE TRIGLAV C
5. KOLO
10.02.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV C
78
:
40
GGD ŠENČUR MODRI
4. KOLO
03.02.2024 | 00:00
STRAŽIŠČE KRANJ B
45
:
44
ECE TRIGLAV C
3. KOLO
27.01.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV C
94
:
38
IPROS VRHNIKA B
2. KOLO
13.01.2024 | 00:00
ŠENTVID BELI
54
:
47
ECE TRIGLAV C
1. KOLO
16.12.2023 | 00:00
ECE TRIGLAV C
79
:
30
ILIRIJA B
6. KOLO
22.11.2023 | 00:00
ORLI POSTOJNA ORANŽNI
52
:
76
ECE TRIGLAV C
5. KOLO
18.11.2023 | 11:00
ECE TRIGLAV C
84
:
58
JESENICE B
4. KOLO
11.11.2023 | 00:00
ECE TRIGLAV C
67
:
46
ŠENTVID BELI
3. KOLO
28.10.2023 | 09:00
ECE TRIGLAV C
113
:
36
ORLI POSTOJNA ORANŽNI
2. KOLO
21.10.2023 | 09:00
JESENICE B
40
:
36
ECE TRIGLAV C
1. KOLO
14.10.2023 | 12:00
ŠENTVID BELI
38
:
33
ECE TRIGLAV C
MINI POKAL SPAR
07.10.2023 | 11:00
ECE TRIGLAV C
35
:
66
CALCIT BASKETBALL
3. TURNIR 2.TEKMA
28.01.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV A
6
:
10
STRAŽIŠČE KRANJ A
3. TURNIR 1.TEKMA
28.01.2024 | 00:00
SIMON-OIL KRVAVEC B
4
:
12
ECE TRIGLAV A
2. TURNIR 2.TEKMA
14.01.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV A
12
:
4
JESENICE
2. TURNIR 1.TEKMA
14.01.2024 | 00:00
STRAŽIŠČE KRANJ A
12
:
4
ECE TRIGLAV A
1. TURNIR 2.TEKMA
17.12.2023 | 00:00
ECE TRIGLAV A
12
:
4
JESENICE
1. TURNIR 1.TEKMA
17.12.2023 | 00:00
ECE TRIGLAV A
12
:
4
SIMON-OIL KRVAVEC B
3. TURNIR 2.TEKMA
04.02.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV B
4
:
12
LTH CASTINGS A
3. TURNIR 1.TEKMA
04.02.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV B
4
:
12
RADOVLJICA
2. TURNIR 2.TEKMA
28.01.2024 | 00:00
ECE TRIGLAV B
_
:
_
LTH CASTINGS A
2. TURNIR 1.TEKMA
28.01.2024 | 00:00
GORENJA VAS
_
:
_
ECE TRIGLAV B
1. TURNIR 2.TEKMA
10.12.2023 | 00:00
ECE TRIGLAV B
4
:
12
GORENJA VAS
1. TURNIR 1.TEKMA
10.12.2023 | 00:00
RADOVLJICA
12
:
4
ECE TRIGLAV B