KOŠARKARSKI KLUB
TRIGLAV KRANJ
KADETI IZGUBILI PROTI SLOVANU

ECE TRIGLAV - SLOVAN 71:83 (8:25, 14:21, 29:23, 20:14)   V prvem polčasu smo na igrišču spremljali popolno prevlado gostov iz Ljubljane. Enostavno so bolj odločno štartali v tekmo,..
MLAJŠI PIONIRJI V FINALU MINI POKALA SPAR

Selekcija U13A si je po dveh trdih tekmah proti Ljubljani priborila finalno tekmo MINI POKAL SPAR, ki poteka v soboto 15. 2. ob 12:00 v ŠD Kodeljevo. Nasproti ji bo stala ekipa Mesarija Prunk Sežana..
KADETI ZAČELI 3.DEL Z ZANESLJIVO ZMAGO

ECE TRIGLAV: MIKLAVŽ 100:57(34:17, 15:17, 31:8, 20:15)   Tekma z Miklavžem v domači dvorani se je začela po notah Triglavanov, saj je semafor po štirih minutah kazal 11:0, ob koncu prve..
ČLANI V DRUGEM POLČASU IZPUSTILI ZMAGO IZ ROK

ECE TRIGLAV - HRASTNIK 61:64 (23:12, 19:20, 12:12, 7:20)   V prvem polčasu so naši fantje delovali zelo razigrano in iz minute v minuto povečevali prednost. Gostje enostavno niso prihajali do..
BRONASTI REPREZENTANTI DOBITNIKI BLOUDKOVIH PLAKET

V torek, 4. 2. 2020, je na Brdu pri Kranju potekala podelitev Bloudkovih plaket, katero je prejela tudi slovenska mladinska košarkarska reprezentanca (fantje letnika 2001 in mlajši) za izvrstno 3...
MLAJŠI PIONIRJI SREBRNI IZ BEOGRADA

V četrtek 30.1. so se mlajši pionirji(fantje letnika 2007 in mlajši) odpravili v Beograd na mednarodni turnir.  V petek so oddigrali prvi tekmi proti PVSK(Madžarska) in BASKETRIESTE(Italija) in..
NAJMLAJŠI PIONIRJI NADALJUJEJO S SEZONO

V nedeljo 2.2. sta bili aktivni obe ekipi U11. Fantje generacije 2009 so se na domačem parketu pomerili proti STRAŽIŠČE KRANJ in LTH CASTINGS. Fantje generacije 2010 pa so se odpravili v Cerklje..
MLADINCI ZMAGALI V MARIBORU

Začetek tekme je pripadel domačinom, ki so po uvodnih šestih minutah vodili že z 19:4, po prvi četrtini pa je rezultat kazal 24:12. V drugi četrtini so naši fantje le zaigrali bolje, toda..
NAJMLAJŠI PIONIRJI USPEŠNO ZAČELI SEZONO

V soboto, 18.1., se je ekipa ECE TRIGLAV A (fantje letnika 2009) odpravila v Škofjo Loko, kjer je odigrala prvi turnir državnega prvenstva U11. Na prvi tekmi je ugnala ekipo LTH CASTINGS, na drugi..