KOŠARKARSKI KLUB
TRIGLAV KRANJ
ČLANI IZGUBILI NA DOMAČEM PARKETU

ECE TRIGLAV – ŠENTJUR 62:80 (11:27, 12:26, 24:10, 15:17)     V prvem polčasu so bili gostje iz Šentjurja boljši nasprotnik in so si po dvajsetih minutah igre priigrali prednost 30 točk (..
ČLANI IZGUBILI V LAŠKEM

ZLATOROG LAŠKO - ECE TRIGLAV 94:66 (22:19, 30:14, 17:13, 25:20)   Uvodna četrtina je postregla z enakovredno igro na obeh straneh, na kar so naši fantje v nadaljevanju močno popustili. V..
DANAŠNJA ČLANSKA TEKMA ODPADE

Danes ob 20:00 bi morali v ŠD Planina spremljati tekmo med domačim ECE Triglavom in Hopsi Polzela vendar je tekma odpovedana zaradi pozitivnega primera s COVID 19 v naši ekipi. Članska ekipa gre..
ČLANI ZA LAS PREKRATKI PROTI KOPER PRIMORSKI

KOPER PRIMORSKA - ECE TRIGLAV 77:70 (16:10, 20:28, 20:22, 21:10)     Na prvi gostujoči tekmi v sezoni je članom nasproti stala ABA ligaška ekipa Koper Primorska. Domačini so tako kot naši..
Pester vikend mlajših starostnih kategorij

Za nami je nov pester vikend v katerem smo lahko spremljali veliko obračunov. SOBOTA: V soboto smo lahko spremljali tekmi obeh selekcij U13 in U17. -U13A je na svojem prvem turnirju državnega..