TRIGLAV KRANJ
Ponovni začetek treningov

S četrtkom, 14.5., smo po dveh mesecih ponovno odprli vrata ŠD Planina in pričeli s treningi, ki potekajo po prilagojenem programu.
REZULTATI PREDČASNEGA ZAKLJUČKA SEZONE

Iz KZS-ja smo prejeli zaključni bilten sezone 2019/20, ki se je predčasno končala.   Članska ekipa, kot je bilo že objavljeno, je s prvim mestom v 2.SKL napredovala v 1. SKL, kjer bo igrala v..
TRIGLAV 6. V POKALU MLADIH

Košarkarska zveza Slovenije je letos že štirinajstič zapored organizirala tekmovanje za Pokal mladih. To je posebno točkovanje klubov, ki sodelujejo v tekmovanjih mlajših starostnih kategorij...
ČLANI NAPREDOVALI V 1.SKL

Košarkarska zveza Slovenije je ZAKLJUČILA vsa tekmovanja v sezoni 2019/20, zaradi virusa, ki razsaja po svetu. Članska ekipa je tako letošnjo sezono zaključila na 1. mestu in jo bomo lahko v..
MLAJŠI PIONIRJI OSVOJILI MINI POKAL SPAR

V soboto 15.2. je v ŠD Kodeljevo potekal zaključni turnir mini Pokala Spar, ki je postregel s tekmo za 3. mesto med Ljubljana A in Plama Pur – Ilirska Bistrica v kateri je slavila Ljubljana A z..
KADETI IZGUBILI PROTI SLOVANU

ECE TRIGLAV - SLOVAN 71:83 (8:25, 14:21, 29:23, 20:14)   V prvem polčasu smo na igrišču spremljali popolno prevlado gostov iz Ljubljane. Enostavno so bolj odločno štartali v tekmo,..
MLAJŠI PIONIRJI V FINALU MINI POKALA SPAR

Selekcija U13A si je po dveh trdih tekmah proti Ljubljani priborila finalno tekmo MINI POKAL SPAR, ki poteka v soboto 15. 2. ob 12:00 v ŠD Kodeljevo. Nasproti ji bo stala ekipa Mesarija Prunk Sežana..
KADETI ZAČELI 3.DEL Z ZANESLJIVO ZMAGO

ECE TRIGLAV: MIKLAVŽ 100:57(34:17, 15:17, 31:8, 20:15)   Tekma z Miklavžem v domači dvorani se je začela po notah Triglavanov, saj je semafor po štirih minutah kazal 11:0, ob koncu prve..