KOŠARKARSKI KLUB
TRIGLAV KRANJ

Novice

ČLANI IZGUBILI NA DOMAČEM PARKETU

ECE TRIGLAV – ŠENTJUR 62:80 (11:27, 12:26, 24:10, 15:17)     V prvem polčasu so bili gostje iz Šentjurja boljši nasprotnik in so si po dvajsetih minutah igre priigrali prednost 30 točk (..
ČLANI IZGUBILI V LAŠKEM

ZLATOROG LAŠKO - ECE TRIGLAV 94:66 (22:19, 30:14, 17:13, 25:20)   Uvodna četrtina je postregla z enakovredno igro na obeh straneh, na kar so naši fantje v nadaljevanju močno popustili. V..
DANAŠNJA ČLANSKA TEKMA ODPADE

Danes ob 20:00 bi morali v ŠD Planina spremljati tekmo med domačim ECE Triglavom in Hopsi Polzela vendar je tekma odpovedana zaradi pozitivnega primera s COVID 19 v naši ekipi. Članska ekipa gre..
ČLANI ZA LAS PREKRATKI PROTI KOPER PRIMORSKI

KOPER PRIMORSKA - ECE TRIGLAV 77:70 (16:10, 20:28, 20:22, 21:10)     Na prvi gostujoči tekmi v sezoni je članom nasproti stala ABA ligaška ekipa Koper Primorska. Domačini so tako kot naši..
Pester vikend mlajših starostnih kategorij

Za nami je nov pester vikend v katerem smo lahko spremljali veliko obračunov. SOBOTA: V soboto smo lahko spremljali tekmi obeh selekcij U13 in U17. -U13A je na svojem prvem turnirju državnega..
ČLANI NEUSPEŠNI PROTI KRKI

ECE TRIGLAV – KRKA 59:87(19:21, 13:25, 19:22, 8:19)   V sredo smo lahko v ŠD Planina spremljali obračun med domačim Triglavom in Krko, ki poleg domačega prvenstva nastopa tudi v ligi ABA...
GABER OŽEGOVIČ OSTAJA V KK TRIGLAV KRANJ

Gaber Ožegovič (1998, 197cm) je svoje prve košarkarske korake naredil prav v Triglavu. V karieri pa ga je pot vodila tudi v Helios Domžale, Sixt Primorsko (sedaj Koper Primorska) in v Ameriko,..
VPIS V KOŠARKARSKO ŠOLO

Dragi nadobudni košarkarji! Vsi vemo, da je letošnja situacija nekoliko drugačna kot pretekla leta, vendar se kljub trenutnemu stanju trudimo, da otrokom tudi letos omogočimo košarko po osnovnih..
KLEMEN SMREKAR POD KOŠEM TRIGLAVA

Klemen Smrekar (2001, 202cm) je v Kranju že od svojega 14. leta, ko je zastopal KK Triglav pri starejših pionirjih in kadetih. V lanski sezoni je poleg mladinske kategorije igral tudi v članski..
DOMINIK PRALJAK OSTAJA V DOMAČEM TRIGLAVU

Dominik Praljak (2001, 191 cm) je bil član vseh mlajših selekcij KK Triglav Kranj. V lanski sezoni je ob mladinskih tekmah uspešno nastopal tudi v članski konkurenci. V 2.SKL je v..
GREGA KURALT TUDI LETOS V DRESU KK TRIGLAV KRANJ

Grega Kuralt (letnik 2000) je bil član vseh mlajših selekcij KK Triglav Kranj. V lanski sezoni je starostno prestopil v člansko kategorijo ter v 2.SKL v povprečju dosegal 9.3 točke, 3.6..