KOŠARKARSKI KLUB
TRIGLAV KRANJ
Helios premočan nasprotnik za naše mladince

Uvod v tekmo je bil za naše fante zelo dober, saj je semafor po prvi četrtini kazal 22:13 za Triglav. Po uvodni četrtini pa kot, da bi našim fantom nekdo spodrezal krila, saj so v preostalih..
Člani zasedli prvo mesto v 2.SKL

V soboto 7.12. je v Dvorani na Planini potekal obračun med prvouvrščenima ECE TRIGLAV in MESARIJA PRUNK SEŽANA. Spremljali smo zanimiv obračun, kjer si v prvem povčasu nihče ni priboril večje..
KADETI IZGUBILI PROTI VRSTNIKOM IZ GROSUPLJA

Uvod v srečanje je bil za domače košarkarje obetajoč, saj so že po 6 minutah povedli z dvomestno številko, semafor je kazal 15:3. Žal pa nadaljevanje ni bilo tako uspešno, kot bi si želeli...
Mladinci izgubili v Stožicah

Naši fantje so odločno štartali v tekmo s favorizirano ekipo Cedevite Olimpije in jim tako dali vedeti , da bo tekma trda in izenačena vse do konca. S kombinirano obrambo in nekaj atraktivnimi..
Pokal AS 2019

V nedeljo, 24.11.2019 je v športni dvorani Planina potekal že 8. turnir POKAL AS, ki ga vsako leto organizira ECE Triglav Kranj za fante stare 10 let ali manj. Na letošnjem turnirju je sodelovalo 9..