TRIGLAV KRANJ
NAJMLAJŠI PIONIRJI NADALJUJEJO S SEZONO

V nedeljo 2.2. sta bili aktivni obe ekipi U11. Fantje generacije 2009 so se na domačem parketu pomerili proti STRAŽIŠČE KRANJ in LTH CASTINGS. Fantje generacije 2010 pa so se odpravili v Cerklje..
MLADINCI ZMAGALI V MARIBORU

Začetek tekme je pripadel domačinom, ki so po uvodnih šestih minutah vodili že z 19:4, po prvi četrtini pa je rezultat kazal 24:12. V drugi četrtini so naši fantje le zaigrali bolje, toda..
NAJMLAJŠI PIONIRJI USPEŠNO ZAČELI SEZONO

V soboto, 18.1., se je ekipa ECE TRIGLAV A (fantje letnika 2009) odpravila v Škofjo Loko, kjer je odigrala prvi turnir državnega prvenstva U11. Na prvi tekmi je ugnala ekipo LTH CASTINGS, na drugi..