KOŠARKARSKI KLUB
TRIGLAV KRANJ
S TRDO OBRAMBO DO ZMAGE PROTI PRVOUVRŠČENI EKIPI

Tekmo so bolje začeli igralci Primorske, ki so skozi cel prvi polčas narekovali ritem tekme in rezultatsko bili korak pred Triglavanom. Našim fantom nikakor ni stekel met iz razdalje, tako da se je prvi polčas končal z rezultatom 22:28 v korist gostov.

V drugi polčas so domači fantje vstopili veliko bolj odločno in osredotočeno kot v prvega. Iz minute v minuto so topili prednost gostov in v 27.minuti srečanja po dolgem času tudi povedli. S fanatično obrambo in zrelimi odločitvami v napadu, vodstva niso več izpustili iz svojih rok. V drugih dvajsetih minutah so naši fantje prejeli zgolj 12 točk, medtem ko so jih sami dali 29.

Končni rezultat srečanja je bil 51:40.

Izjava trenerja ekipe KK TRIGLAV Danijela Radosavljeviča:

Čestitke fantom za prigarano zmago. Vedeli smo, da nas čaka zelo trda in taktična tekma. Pokazali smo veliko mero zrelosti, še posebej v trenutkih, ko se je tekma lomila. Rad bi izpostavil in pohvalil ekipni duh, ki vlada v naši ekipi, kjer fantje dobesedno delajo eden za drugega.