KOŠARKARSKI KLUB
TRIGLAV KRANJ
REZULTATI PREDČASNEGA ZAKLJUČKA SEZONE

REZULTATI PREDČASNEGA ZAKLJUČKA SEZONE

Iz KZS-ja smo prejeli zaključni bilten sezone 2019/20, ki se je predčasno končala.

 

Članska ekipa, kot je bilo že objavljeno, je s prvim mestom v 2.SKL napredovala v 1. SKL, kjer bo igrala v sezoni 2020/21.

Končni vrstni red:

1) ECE TRIGLAV
2) MESARIJA PRUNK SEŽANA

3) TROTI

4) HRASTNIK

5) ILIRIJA

6) CELJE

7) PORTOROŽ

8) PVC NAGODE POSTOJNA

9) LTH CASTINGS

10) BRINOX MEDVODE
11) LJUBLJANA

Izstopili iz lige PARKLJI

 

Poleg napredovanja v 1.SKL pa so nastopali tudi v POKALU SPAR, kjer so zaključili na odličnem 13 mestu.

 

 

Mladinska ekipa (U19) je sezono zaključila na 4. mestu. Na žalost si zaradi predčasnega zaključka sezone nismo mogli ogledati zaključnega turnirja najboljših 8 ekip, ki bi potekal v Kranju.

Končni vrstni red (top 10 ekip):

1) HELIOS SUNS MATICA MB

2) CEDEVITA OLIMPIJA A

3) KOPER PRIMORSKA A

4) ECE TRIGLAV
5) ZLATOROG THERMANA LAŠKO

6) GIB ILIRIJA
7) LJUBLJANA A

8) AKK BRANIK

9) HOPSI POLZELA

10) KRKA

 

 

Kadetska ekipa (U17) je sezono zaključila na 7. mestu. Tako kot mladinsko ekipo bi tudi kadetsko ekipo lahko spremljali na zaključnem turnirju najboljših 8 ekip.

Končni vrstni red (top 10 ekip):

1) CEDEVITA OLIMPIJA A

2) KRKA BELI

3) KOPER PRIMORSKA A

4) TERME OLIMIA PODČETRTEK
5) HELIOS SUNS VISTRA

6) GROSUPLJE A
7) ECE TRIGLAV

8) SLOVAN A

9) JANČE A

10) MIKLAVŽ

 

 

V kategoriji Starejših pionirjev (U15) smo nastopali z 2 ekipama.

Končni vrstni red(top10 ekip in naši ekipi):

1) CEDEVITA OLIMPIJA A

2) KRKA BELI

3) ZLATOROG THERMANA LAŠKO A

4) HELIOS SUNS A

5) JANČE SICOM HOTELI

6) LJUBLJANA A

7) SLOVAN A

8) LEONE AJDOVŠČINA A

9) NOVA GORICA MLADI

10) ŠENTJUR TAJFUN A

13) ECE TRIGLAV A

58) ECE TRIGLAV B

 

 

V kategoriji Mlajših pionirjev (U13) smo prav tako nastopali z 2 ekipama, ki sta poleg državnega prvenstva igrali tudi MINI POKAL SPAR, ki ga je starejša ekipa tudi osvojila(tekmovanje se je zaključilo z vsemi tekmami pred nenadnim koncem sezone)!

Končni vrstni red državnega prvenstva po 2. delu tekmovanja:

1) ECE TRIGLAV A

2) CEDEVITA OLIMPIJA A

3) LJUBLJANA A

4) MESARIJA PRUNK SEŽANA RDEČI

5) MIKI ŠPORT – KONJICE

6) JEŽICA

7) KRKA BELI

8) HELIOS SUNS AS DOMŽALE MOTO CENTER

9) RADENSKA CREATIV SOBOTA

10) JANČE ENERGETIKA

54) ECE TRIGLAV B

 

 

V kategoriji Najmlajših pionirjev (U11) smo tako kot v kategorijah Starejših in Mlajših pionirjev nastopali z 2 ekipama, ki sta komaj dobro začeli s sezono (tekme so se pričele v sredini meseca januarja). V tej starostni kategoriji sicer ni končne razvrstitve, ampak nas veseli, da sta obe ekipi kazali lepe predstave, veliko borbe in kar je tudi najpomembnejše veliko užitka ob igranju košarke.

 

 

Ob tem pa bi se v klubu tudi radi zahvalili vsem za vašo podporo tekom celotne sezone!

 

Sponzorji