TRIGLAV KRANJ
MLAJŠI PIONIRJI KLJUB BORBENI PREDSTAVI NEUSPEŠNI

ECE TRIGLAV B - KK ŽIRI 17:56
ECE TRIGLAV B - KK IPROS VRHNIKA 32:42

Prvo tekmo s KK Žiri, je naša ekipa igrala proti fizično močnejši ekipi in na koncu morala priznati premoč. Hitrost in višina je razlog, da so nasprotniki v prvem polčasu imeli priložnost večkrat popraviti svoje napake in si ustvariti preveliko prednost, tako da tudi borbena predstava in odlični meti iz razdalje niso uspeli ogroziti nasprotnikove zmage v drugem polčasu. Ekipa je dobro sprejela poraz in se pripravila na drugo tekmo  s KK Ipros Vrhnika. Pokazala je, da si srčno želi pridobiti zmago na domačem turnirju in odigrala sijajno obrambo v prvi četrtini, ter v napadu skozi celotno tekmo uspela realizirati občutno več priložnosti kot na prvi tekmi. Kazalo je da lahko konkurirajo proti ekipi, ki je ravno premagala nasprotnike s prve tekme (KK ŽIRI- KK IPROS VRHNIKA 30:50), vendar so na koncu morali vseeno priznati premoč nasprotniku.

IZJAVA TRENERJA KLEMENA ŠILARJA:

Fantje so prvi polčas proti KK Žiri, tako rečeno spali v obrambi in v napadu nismo uspeli zadeti. Res je, da so bili nasprotniki višji in hitrejši, vendar bi si želel videti več borbenosti in neustrašnosti, kar pa so uspeli prikazati v drugem polčasu proti KK Žiri in skozi celo tekmo proti KK Ipros Vrhnika. Verjamem v fante in vem, da je potencial veliko večji, kot je bil prikazan na prvi tekmi, tako da gremo z dvignjenimi glavami naproti novim izivom.