TRIGLAV KRANJ
MLADINCI V LOKALNEM DERBIJU UGNALI VRSTNIKE IZ ŠKOFJE LOKE

ECE TRIGLAV –  LTH Castings 82:69

(17:12, 17:23, 20:16, 28:18)

Spremljali smo zelo dinamično tekmo, kjer lepih potez ni manjkalo. Prvo četrtino so bolje odigrali Triglavani, ki so z dobro obrambo onemogočili nasprotniku lahke koše. Semafor je po prvi četrtini kazal 17:12. V nadaljevanju je sledila boljša igra gostov, ki si so z delnim izidom 8:0 prišli nazaj v igro. Do konca prvega polčasa smo spremljali izenačen boj in veliko menjavanja v vodstvu. Ob polčasu je bila za točko spredaj gostujoča ekipa. Po prvem delu se nismo mogli znebiti občutka, da naši fantje igrajo v nekem krču, saj je bilo veliko izgubljenih žog. Drugi polčas pa je minil v znamenju boljše igre naših fantov. Z veliko hitrejšo in domiselno igro v napadu so lažje prihajali do točk, medtem ko so v obrambi delovali bolj disciplinirani. Razlika je počasi naraščala in na koncu znašala 13 točk, ko je bil rezultat na semaforju 82:69.