TRIGLAV KRANJ
MLADINCI IZGUBILI PROTI CEDEVITI OLIMPIJI

ECE TRIGLAV –  CEDEVITA OLIMPIJA A 59:78

(17:25, 12:27, 21:13, 9:13)

V prvem polčasu smo spremljali prevlado ekipe iz Ljubljane. Izgledalo je, ko da imajo naši fantje tremo in strahospoštovanje do tekmeca. S pasivno obrambo so Ljubljančanom dovolili preveč prostora v napadu in posledično tudi veliko lahkih košev. V napadu so sicer prihajali do odprtih metov, ki pa jih na žalost niso pretirano zadeli. Rezultat ob polčasu je bil 52:29 v korist gostujoče ekipe. Po glavnem odmoru pa so se Triglavani iz garderobe vrnili bolj odločni. Odigrali so super tretjo četrtino v kateri so demonstrirali kako se bori za klubske barve. Z veliko energije in agresivnosti so Cedeviti Olimpiji povzročili nemalo težav na obeh straneh igrišča. Tretjo četrtino so dobili 17:12. V zadnjem delu igre jim je uspelo priti na - 12, za kaj več pa je izgledalo kot da ni moči. Tako je semafor ob koncu tekme kazal 59:78 v korist gostov, ki veljajo za glavnega favorita državnega prvenstva.