KOŠARKARSKI KLUB
TRIGLAV KRANJ
KADETI ZAČELI 3.DEL Z ZANESLJIVO ZMAGO

ECE TRIGLAV: MIKLAVŽ 100:57(34:17, 15:17, 31:8, 20:15)

Tekma z Miklavžem v domači dvorani se je začela po notah Triglavanov, saj je semafor po štirih minutah kazal 11:0, ob koncu prve četrtine pa 34:17. V nadaljevanju polčasa je tempo domačih fantov nekoliko upadel, gostje pa so to izskoristili in drugo četrtino dobili. Na polčas se je odšlo z rezultatom 49:34.
Drugi polčas pa je v popolnosti pripadel Triglavu, ki so z dobro obrambo in hitrimi akcijami poskrbeli, da je zmaga zanesljivo ostala doma.
Velja omeniti, da je bila to prva 100-ka za kadete v tej sezoni, dosegel jo je kapetan ekipe Luka Rudovic, ki bo tako počastil fante s torto.

Izjava trenerja Radosavljevič Danijela :
Bili smo fizično močnejši in višji, tako da smo to prednost zelo dobro koristili. Prvič v sezoni smo se soočali z ekipo, ki nam je vsako blokado prevzela, a s tem elementom igre nismo imeli težav. Imeli pa smo težave z igro v obrambi, predvsem v prvem polčasu, kjer ena na ena obramba ni bila na želenem nivoju. Ta element igre v obrambi moramo do naslednje tekme izboljšati.  Čestitke fantom za zmago!