TRIGLAV KRANJ
KADETI OLIMPIJE PRETRD OREH ZA NAŠE FANTE

CEDEVITA OLIMPIJA - ECE TRIGLAV 75:68
(16-22; 20-6; 17-20; 22-22)

V sredo so naši fantje odigrali zaostalo tekmo 4.kroga proti Cedeviti Olimpije, kjer so žal morali priznati premoč tekmecu. Tekma je bila polna preobratov, kjer je imela v zaključku srečanja več sreče in znanja domača ekipa iz Ljubljane. Srečanje sta odločili dve zaporedni trojki ekipe Olimpije ob samem zaključku.
Fantje glave gor!

Izjava trenerja DANIJEL RADOSAVLJEVIC:
Čestitke ekipi Cedevita Olimpije za zasluženo zmago. Mi se enostavno nismo znali prilagoditi na njihovo agresivno obrambo, tako da smo v napadu imeli zelo slabo selekcijo meta. Obrambno smo individualno bili zelo slabi in posledično smo morali veliko pomagati z drugim, tretjim igralcem, kar je Olimpija izkoristila.

Izjava igralca LOVRO URBIHA:

Tekmo proti Olimpiji smo odprli nezbrano še posebej v obrambi 1 na 1. Vendar smo se hitro zbrali in nanizali 13-0 niz in povedli smo za 10. Po nekaj menjavah pa nam je spet padla igra in do polčasa smo spet zaostajali. Po polčasu smo se spet vrnili vendar do konca tekme nismo uspeli izenačiti rezultata in na koncu smo zgubili.