KOŠARKARSKI KLUB
TRIGLAV KRANJ
KADETI IZGUBILI PROTI VRSTNIKOM IZ GROSUPLJA

Uvod v srečanje je bil za domače košarkarje obetajoč, saj so že po 6 minutah povedli z dvomestno številko, semafor je kazal 15:3. Žal pa nadaljevanje ni bilo tako uspešno, kot bi si želeli. Gostujoča ekipa je namreč že pred koncem prve četrtine našo ekipo ujela in spremljali smo zelo napeto in izenačeno tekmo vse do zadnjega. Odločala je ena žoga, ki pa je pa je bila v prid grosupeljčanom. V zadnjem napadu smo imeli met za podaljšek, žal pa bili neuspešni. Tekma se je končala z rezultatom 67:70.

IZJAVA TRENERJA D. RADOSAVLJEVIČA:
Čestitke ekipi Grosuplja za zasluženo zmago. Mi se nismo držali dogovora iz garderobe in smo posledično odigrali pod našimi zmožnostmi. Tekom tekme se nismo znali prilagoditi na njihovo 3-2 cono, saj nismo sprejemali pravih odločitev. V obrambi smo bili obupni v osnovah, tu predvsem mislim na igro 1na1 in obrambnem skoku. Pohvalil bi pa rad karakter ekipe, saj se fantje niso predajali vse do zadnjega, tudi takrat ko se je zdelo, da je že vsega konec.