KOŠARKARSKI KLUB
TRIGLAV KRANJ
Helios premočan nasprotnik za naše mladince

Uvod v tekmo je bil za naše fante zelo dober, saj je semafor po prvi četrtini kazal 22:13 za Triglav. Po uvodni četrtini pa kot, da bi našim fantom nekdo spodrezal krila, saj so v preostalih treh četrtinah skupaj dosegli le 23 točk, kar je bilo premalo, da bi lahko računali na zmago.
Končni rezultat tekme je bil 45:70 za gostujočo ekipo.
Najboljši strelec pri domačih je bil kapetan moštva, Dominik Praljak s 13 točkami, sledil pa mu je Andraž Ješe z 10 točkami. To pa sta bila tudi edina dva igralca, ki sta presegla mejo desetih točk.
Naslednja tekma čaka mladince v nedeljo 15.12.2019 v Kopru, proti ekipi Primorske.

Izjava kapetana ekipe DOMINIKA PRALJAKA:
Tekma s Heliosom smo odprli močno in in bili ob koncu prve četrtine v vodstvu. Po uvodni četrtini nam je upadla energija in počasi je naše vodstvo izhlapelo. Na koncu so gostje zasluženo slavili z visoko razliko, mi pa smo z mislimi že pri nadaljnih obračunih.