TRIGLAV KRANJ
ČLANOM ZMANJKALO MOČI ZA ZMAGO NA PRVI TEKMI 1. SKL V SEZONI

ECE TRIGLAV – TERME OLIMA PODČETRTEK 73:91

(27:27, 19:15, 17:28, 10:21)

V soboto je v ŠD Planina potekala prva članska tekma 1.SKL. Naši fantje so se pomerili proti ekipi TERME OLIMA PODČETRTEK. Domači fantje so tekmo dobro odprli in prišli do vodstva na začetku tekme. Skozi celotni prvi polčas so večino časa vodili in na odmor odšli s prednostjo 4 točk. Vodili so še prvih 5 minut drugega polčasa potem pa so gostje z delnim rezultatom 10:2 prešli v vodstvo z 58:65. Našim fantom je nekajkrat uspelo priti le na koš ali dva zaostanka, vendar nikoli niso uspeli povsem ogroziti gostov. Končni rezultat tekme 73:91 je sicer precej višji kot 3 minute pred koncem tekme ko je na semaforju kazalo 71:79.

Na prvi uradni tekmi v sezoni so bili najbolj razpoloženi Gaber Ožegovič z 21 točkami, 8 skoki in 2 asistencama, Andrej Stavrov z 19 točkami, 9 skoki in prav tako 2 asistencama ter Dejan Milašinović ki je dodal 17 točk, 3 skoke in 6 asistenc.

Novo zmago bodo naši fantje lovili že v sredo, 30.9., ob 20:30 ko se bodo prav tako v domači dvorani ŠD Planina zoperstavili ekipi Krke. Prenos tekme si boste lahko ogledali na sport.zone.