TRIGLAV KRANJ
ČLANOM ZMANJKALO MOČI V PODČETRTKU

TERME OLIMIA PODČETRTEK - ECE TRIGLAV 97:82
(23:25, 21:19, 30:24, 23:14)

Naši člani so ta vikend gostovali v Podčetrtku, kjer so se odlično upirali proti  domačinom. Uvod v tekmo je postregel z bolj odločnim pristopom gostiteljev, ki so v uvodnih petih minutah dosegli kar 20 točk in povedli z dvomestnim številom. V nadaljevanju pa veliko bolj čvrsta in učinkovita igra naših fantov, ki so prvo četrtino dobili z rezultatom 25:23. Do konca prvega polčasa smo spremljali izenačen boj, semafor ob polčasu pa je kazal 44:44.

Drugi polčas smo začeli veliko bolje kot prvega in z delnim rezultatom 7:0 povedli 51:44. Hitro je sledil odgovor domačinov in v tretji četrtini smo spremljali že viden scenarij iz prvega polčas in to je srdit in izenačen boj za vsako žogo. Nato pa je našim fantom v zadnji četrtini zmanjkalo moči, kjer ni bilo natančnosti v napadu. Obramba pa je delovala preveč luknjasto in to so gostitelji izkoristili. Semafor je ob zadnjem pisku sirene kazal rezultat 97:82 v korist domače ekipe.

V naši ekipi sta bila najbolj razpoložena Gaber Ožegovič (21 točk) in Dejan Milašinović (20 točk).