ECE TRIGLAV – ZLATOROG LAŠKO 70:65

(14:16, 20:24, 21:14, 15:11)

STATISTIKA

POSNETEK TEKME

V prvem polčasu smo lahko spremljali izenačeno, borbeno predstavo obeh ekip. Bili smo priča veliko izenačenj in sprememb v vodstvu. Gostje iz Laškega pa so si proti koncu polčasa uspeli priboriti nekaj prednosti, ki je bila najvišja v 19minuti tekme, ko je znašala 10 točk (30:40). Do konca polčasa so domačini dosegli še 4 točke, gostom pa niso pustili nobene in tako na polčasu zaostajali z rezultatom 34:40.  V drugem polčasu pa so naši fantje zaigrali še bolj zagreto in z čvrsto obrambo ter uspešnim napadom v sredini tretje četrtine zopet prišli v vodstvo. Vodstvo so nato držali v svojih rokah do konca tekme in zasluženo slavili z rezultatom 70:65.

V mladi ekipi Triglava je bil najkoristnejši igralec Dejan Milašinović ( 13 točk, 8 skokov, 5 asistenc in 4 ukradene žoge), dvomestno število točk pa so dosegli še Gaber Ožegovič ( 17 točk, 3 skoki, 2 asistenci, ukradena žoga in blokada), Jan Dornik ( 14 točk, 8 skokov, 2 asistenci, 3 ukradene žoge in blokada) in Andrej Stavrov (13 točk, 5 skokov in asistenca) .