ECE TRIGLAV – HOPSI POLZELA  85:91

(25:23, 24:16, 13:23, 23:29)

STATISTIKA

POSNETEK TEKME

Tekmo so malenkost bolje začeli gostje, ampak prednost so domači fantje do konca četrtine izničili in ob zaključku četrtine prišli do vodstva. V drugi četrtine so Triglavani nadaljevali z dobro predstavo in razliko počasi višali, ki je ob polčasu znašala 10 točk.

V tretji četrtini smo spremljali slabšo napadalno predstavo Triglava in kar so gostje izkoristili in pred zadnjimi 10 minutami tekme je bil rezultat poravnan na 62. V zadnji četrtini smo lahko spremljali veliko sprememb v vodstvu, vendar so se v samem zaključku tekme bolje znašli Hopsi. Gostje so minuto in pol do konca tekme prišli do vodstva, ki so jo uspeli zadržati do konca tekme, ko je rezultat na semaforju kazal 85:91.

V domačih vrstah je dvomestno število točk doseglo kar 6 igralcev. To so bili Jan Dornik (16 točk, 6 skokov, 3 podaje in 3 ukradene žoge), Andrej Stavrov (13 točk, 2 skoka in podaja), Klemen Smrekar (12 točk, 5 skokov, podaja, ukradena žoga in kar 4 blokade), Sandi Grubelič (12 točk, 3 skoki, 5 podaj in ukradena žoga), Gaber Ožegovič (11 točk, 2 skoka, 3 podaje in ukradena žoga) in Dejan Milašinović (11 točk, 5 skokov in 5 podaj).