ECE TRIGLAV - HOPSI POLZELA 70:79
(23:18, 12:23, 11:18, 24:20)

STATISTIKA

POSNETEK TEKME

Člani so se v treh dneh že drugič pomerili z ekipo iz Polzele, saj jih je tokrat čakala prestavljena tekma (prestavljena je bila zaradi potrjenega primera covid-19 v naši ekipi). Tokrat so za razliko od tekme v soboto že v prvi četrtini začeli agresivno in četrtino dobili z rezultatom 23:18. V drugi četrtini pa so gostje stopili na plin in ob polčasu vodili z rezultatom 35:41. V začetku drugega polčasa pa je znova sledil nalet naših fantov, ki so v štiriindvajseti minuti znova prišli do vodstva z rezultatom 44:43, vendar so gostje do konca četrtine odgovorili in pred zadnjimi desetimi minutami tekme vodili za trinajst točk. V zadnji četrtini pa kljub napadom domačinov preobrata na žalost nismo videli in zmaga je tokrat pripadla Hopsom.

Mejo desetih točk so tokrat presegli Gaber Ožegovič (21 točk, 7 skokov, 2 asistenci in 2 pridobljeni žogi), Andrej Stavrov (15 točk, 6 skokov, 4 asistence in blokada), ter Rade Rodić (10 točk, 3 skoki in 2 asistenci).

Naslednja tekma pa bo na sporedu v novem letu in sicer 9.1. v domači dvorani ŠD Planina ob 19:00 proti ekipi Rogaške.