GGD ŠENČUR - ECE TRIGLAV 105:85
(24:19, 34:15, 27:20, 20:31)

STATISTIKA

POSNETEK TEKME

Člani so se tokrat mudili v sosednjem Šenčurju, kjer so jim nasproti stali domačini GGD Šenčur. V prvi četrtini smo lahko spremljali izenačeno tekmo, v kateri smo bili v prednosti do "time outa" domačega trenerja 2 minuti do konca četrtine. Takrat je rezultat na semaforju kazal 12:17 v našo korist. Po minuti odmora pa so se domačini prebudili in do konca četrtine nanizali 12 točk, mi pa smo dosegli zgolj 2 in tako je bil rezultat po prvi četrtini 24:19 v prid domačinov. Tudi v drugi četrtini domačini niso popuščali in tako je prednost rastla iz minute v minuto in semafor je ob polčasu kazal rezultat 58:34. V drugem polčasu so domačini prav tako začeli zavzeto in v 25. minuti tekme vodili že za 36 točk (76:40), ki je bila tudi najvišja prednost na tekmi. Do konca tekme smo nekoliko omilili končno razliko, ki je na koncu tekme znašala 20 točk (105:85).

Prvo zmago v letošnji sezoni v 1.SKL pa bodo naši mladi fantje iskali že v sredo 16.12. ob 20:30 v domači dvorani ŠD Planina kamor prihaja Koper Primorska.