ECE TRIGLAV – ŠENTJUR 68:77

(17:22, 17:17, 19:24, 15:14)

STATISTIKA

POSNETEK TEKME

Na prvi domači tekmi v drugem delu tekmovanja ( liga NovaKBM) smo se pomerili proti Šentjurju.

Tekmo so bolje odprli gostje, ki so po dobrih petih minutah srečanja vodili že 0:16, malo kasneje pa je prišlo tudi do največje razlike na tekmi 17 točk (2:19). Do konca četrtine so se naši fantje zbrali in razliko zmanjšali na 5 točk. V drugi četrtini so fantje nadaljevali z dobro igro in nekajkrat prišli do izenačenja, a vodstva jim ni uspelo prevzeti.

V drugem polčasu smo spremljali izenačen dvoboj, v katerem pa so bili gostje vedno v rahli prednosti. V zadnji četrtini so se nekajkrat uspeli približati na zgolj 3 točke zaostanka, a je za kaj več zmanjkalo moči in časa.

V domačem taboru so bili strelsko najbolj razpoloženi Jan Dornik ( 16 točk, 7 skokov, 2 asistenci, ukradena žoga in 2 blokadi), Lovro Urbiha ( 12 točk, 3 skoki in ukradena žoga) in Dejan Milašinović ( 10 točk, 3 skoki, 3 asistence in 2 ukradeni žogi) .