KOŠARKARSKI KLUB
TRIGLAV KRANJ
Člani ostajajo neporaženi na domačem parketu

Triglavani po treh domačih tekmah ostajajo neporaženi, tokrat je padel lanski prvak, ekipa Podčetrka.

Tekmo so bolje odprli domači in s košema Zdolška in Čajiča hitro povedli za 5 točk (7:2) in s tem sporočili gostom, da je cilj le zmaga.  Po dobrem začetku naši fantje niso popuščali ter svojo prednost na koncu 1. četrtine povišali že na 12 točk (28:16).

V nadaljevanju so se branilci naslova zbrali ter se Triglavu na koncu prvega polčasa povsem približali (38:36).

Drugi polčas je bil zelo izenačen in nobeni ekipi ni uspelo priti do občutnejše razlike, kar se je nadaljevalo vse do zadnjih minut srečanja.

V razburljivem zaključku srečanja pa so bili Triglavani bolj zbrani od gostov in tudi po zaslugi trojke Stavrova 2 sekundi pred koncem tekme je zmagal ostala v Kranju.

ECE TRIGLAV 83 - 82 TERME OLIMIA PODČETRTEK (30:20, 8:16, 21:20, 24:26)