ECE TRIGLAV – ROGAŠKA 53:80
(14:16, 17:24, 12:21, 10:19)

STATISTIKA

POSNETEK TEKME

Člani so prvo tekmo v letu 2021 odigrali v domači dvorani ŠD Planina, kjer so se pomerili proti ekipi Rogaške. Začetek tekme je pripadel gostom, ki so povedli z rezultatom 3:12, vendar to naše fante ni zmedlo in do konca četrtine so se približali na zgolj 2 točki zaostanka (14:16). V drugi četrtini pa so gostje počasi začeli višati prednost in ob polčasu je semafor kazal 31:40. Tudi v drugem polčasu so izkušeni igralci Rogaške počasi a vztrajno povečevali razliko, ki je bila najvišja ravno ob koncu tekme, ko je semafor kazal 53:80.

V domačih vrstah je bil tokrat edini z dvomestnim številom točk kapetan ekipe Gaber Ožegovič, ki jih je dosegel 12. Sledili pa so mu Rade Rodič z 9timi, ter Jan Dornik, Andrej Stavrov, Dejan Milašinović in Klemen Smrekar Kateri so dodali vsak po 8 točk.

Naslednja tekma ki jo bodo naši fantje odigrali (tekma proti KK Koper Primorska, ki bi morala potekati v torek 12.1. je registrirana z rezultatom 20:0 v našo korist) bo potekala v soboto 16.1., ko se ekipa odpravlja v Šentjur.