ŠENTJUR - ECE TRIGLAV 74:64
(17:14, 20:17, 21:14, 16:19)

STATISTIKA

POSNETEK TEKME

Triglavane za konec čakajo še 3 gostovanja, katere so začeli ravno v Šentjurju proti kateremu so odigrali zadnjo tekmo.

V prvi četrtini smo lahko videli veliko izenačenj in sprememb v vodstvu, ob koncu pa so bili v rahli prednosti domačini. Tudi v drugi četrtini smo spremljali borbeno predstavo in spremembe v vodstvu, ki pa so tako kot prvo bolje zaključili domačini in na odmor odšli s 6 točkami prednosti.

V drugem polčasu so domačini izkušeno zadržali prednost iz prvega polčasa in kljub trudu in napadom naših fantov prednosti niso izpustili iz rok in slavili s končnim rezultatom 74:64.

Dvomestno število točk so v vrstah Triglava tokrat dosegli Jan Dornik (14 točk, 6 skokov, 3 podaje in blokada), Sandi Grubelič (11 točk, 3 skoki in 2 pridobljeni žogi) in Rade Rodič (10 točk, 2 skoka in 2 podaji).