KRKA - ECE TRIGLAV 86:57
(26:19, 21:15, 22:12, 17:11)

STATISTIKA

POSTNETEK TEKME

Tokrat smo bili priča tekmi prvo uvrščene ekipe Krke in Triglava, ki trenutno zaseda dno lestvice v 1.SKL. Uvodnih 15minut so se naši fantje z domiselno igro in dobrim pretokom žoge v napadu odlično upirali favoriziranim gostiteljem. V zadnjem delu prvega polčasa pa je sledil padec v naši igri in Krka je te črne minute naših fantov z odliko izkoristila. Rezultat ob polčasu je bil 47:34 v korist domačinov. V nadaljevanje tekme pa smo vstopili močno oslabljeni, saj je imel zdravstvene težave naš najbolj izpostavljen igralec v prvem polčasu Andrej Stravov, ki je v prvih dvajsetih minutah dosegel kar 16 točk. Fantje so se v drugem polčasu močno trudili, a za kaj več kot časten poraz ni bilo moči. V drugem delu igre smo dosegli le 23 točk, prejeli pa 39 točk, tako da je bil končni rezultat tekme 86:57 za ekipo iz Dolenjske. Poleg zgoraj omenjenega Stavrova, ki je dosegel 16 točk, sta dvomestna pri naših bila še Dejan Milasinović in Rade Rodić. Oba sta dosegla po 12 točk. Ekipa naslednjo tekmo igra v soboto 12.12. proti lokalnim tekmecem iz Šenčurja. Tekma se igra v Šenčurju in sicer ob 19:00. Vsi skupaj upamo na dober teden treningov in pa da bodo vsi akterji zdravi za prihajajočo tekmo.