ECE TRIGLAV – ZLATOROG LAŠKO  66:77

(21:19, 17:12, 9:23, 19:23)

STATISTIKA

POSNETEK TEKME

Tekma proti Zlatorogu je bila zadnja v nizu treh domačih obračunov. V prvem polčasu so Triglavani igrali svojo igro tako ob polčasu vodili za 7 točk (38:31).

V začetku drugega polčasa pa so gostje naredili delni izid 0:7 in rezultat poravnali na 38, pri zadnjem košu gostov je prišlo tudi do neugodnega udarca nad Klemnom Smrekarjem in domači strateg Tomaž Fartek  je zaradi nespoštljive komunikacije s sodnikom prejel 2 tehnični napaki in moral zapustiti klop. Vodenje ekipe je prevzel pomočnik trenerja Danijel Radosavljević. Gostje pa so nadaljevali s svojim nizom in prešli v vodstvo za 8 točk (38:46). Naši fantje pa do konca tekme niso našli pravega priključka, saj so gostje na vsak naš nalet odgovorili in zmaga je potovala v Laško.

V naših vrstah so dvomestno število točk tokrat dosegli 3 fantje in sicer Dejan Milašinović (18 točk, skok, 2 podaji in 2 ukradeni žogi), Sandi Grubelič (17točk, 3 skoki in ukradena žoga) in Jan Dornik (16točk, 4 skoki, podaja, 3 ukradene žoge in blokada).