TRIGLAV KRANJ
ČLANI IZGUBILI NA DOMAČEM PARKETU

ECE TRIGLAV – ŠENTJUR 62:80
(11:27, 12:26, 24:10, 15:17)

V prvem polčasu so bili gostje iz Šentjurja boljši nasprotnik in so si po dvajsetih minutah igre priigrali prednost 30 točk ( 23:53). V drug polčas pa so naši fantje vstopili bolj odločno in nasprotniku niso več dovolili toliko prostora v napadu in prednost gostov se je po uspešnih napadih začela topiti. Vseeno pa zmaga gostov ni ostala ogrožena, saj so se naši fantje nekajkrat uspeli približati na 15 točk zaostanka, za kaj več pa jim je zmanjkalo moči.

Dvomestno število točk sta tokrat dosegla kapetan Gaber Ožegovič (13 točk, 6 skokov) in Andrej Stavrov (10 točk, 3 skoki).

Mlada ekipa Triglava vztrajno nabira dragocene izkušnje na najvišjem rangu tekmovanja, vendar bo za prvo zmago v letošnji sezoni morala še malo počakati.