KOŠARKARSKI KLUB
TRIGLAV KRANJ
MLAJŠI PIONIRJI OSVOJILI MINI POKAL SPAR

V soboto 15.2. je v ŠD Kodeljevo potekal zaključni turnir mini Pokala Spar, ki je postregel s tekmo za 3. mesto med Ljubljana A in Plama Pur – Ilirska Bistrica v kateri je slavila Ljubljana A z..
KADETI IZGUBILI PROTI SLOVANU

ECE TRIGLAV - SLOVAN 71:83 (8:25, 14:21, 29:23, 20:14)   V prvem polčasu smo na igrišču spremljali popolno prevlado gostov iz Ljubljane. Enostavno so bolj odločno štartali v tekmo,..
MLAJŠI PIONIRJI V FINALU MINI POKALA SPAR

Selekcija U13A si je po dveh trdih tekmah proti Ljubljani priborila finalno tekmo MINI POKAL SPAR, ki poteka v soboto 15. 2. ob 12:00 v ŠD Kodeljevo. Nasproti ji bo stala ekipa Mesarija Prunk Sežana..
KADETI ZAČELI 3.DEL Z ZANESLJIVO ZMAGO

ECE TRIGLAV: MIKLAVŽ 100:57(34:17, 15:17, 31:8, 20:15)   Tekma z Miklavžem v domači dvorani se je začela po notah Triglavanov, saj je semafor po štirih minutah kazal 11:0, ob koncu prve..
ČLANI V DRUGEM POLČASU IZPUSTILI ZMAGO IZ ROK

ECE TRIGLAV - HRASTNIK 61:64 (23:12, 19:20, 12:12, 7:20)   V prvem polčasu so naši fantje delovali zelo razigrano in iz minute v minuto povečevali prednost. Gostje enostavno niso prihajali do..