TRIGLAV KRANJ
MLADINCI Z ZMAGO IZ ROGAŠKE

ROGAŠKA – ECE TRIGLAV  70:74

(21:16, 18:11, 11:25, 20:22)

Tekmo so bolje odprli domačini, ki so skozi celoten prvi polčas nadzirali potek tekme. S kombinirano obrambo so našim fantom povsem odvzeli ritem v napadu. Posledično je naša ekipa po 20 minutah dosegla le 27 točk, prejela pa 39 točk.

V tretji četrtini pa povsem druga zgodba. Fantje so se iz garderobe vrnili kot prerojeni. V napadu so se prilagodili obrambi Rogaške in s kolektivno in domiselno igro povsem nadigrali nasprotnika. Fanatična obramba v tretji četrtini pa je poskrbela, da so se Triglavani vrnili v igro za zmago. Četrtino so dobili z rezultatom 25:11. V zadnjem delu igre pa smo spremljali izenačen boj vse do 36.minute, ko je naša ekipa iz Kranja povedla za 9 točk. Sledil je še zadnji juriš domačinov, ki pa jim je na koncu zmanjkalo časa. Semafor na koncu tekme je kazal 70:74 v korist Triglava. S tem so se naši fantje zavihteli na vrh razpredelnice v drugem delu tekmovanja.

Naslednja tekma jih čaka v ponedeljek 29.03.2021 v domači dvorani, ko jim bo nasproti stala ekipa Helios Domžale.