KOŠARKARSKI KLUB
TRIGLAV KRANJ
ČLANI V DRUGEM POLČASU IZPUSTILI ZMAGO IZ ROK

ECE TRIGLAV - HRASTNIK 61:64 (23:12, 19:20, 12:12, 7:20)

V prvem polčasu so naši fantje delovali zelo razigrano in iz minute v minuto povečevali prednost. Gostje enostavno niso prihajali do metov na koš ki so si jih sami želeli, razlog za to pa je bila agresivna in čvrsta obramba domačih.
Po 15ih minutah igre po košu Gabra Ozegoviča so Triglavani vodili že z največjo razliko na tekmi, 16 točk, semafor je kazal 32:16. Ob koncu druge četrtine pa je igralec Hrastnika Matic Babič s težkim metom za tri točke postavil rezultat polčasa 42:32 za ECE Triglav.
V drugem polčasu pa kot, da bi nekdo našim fantom prestrigel krila. Gostje so v obrambi stopili nekoliko ožje in tako otežili dostop do koša preko rakete, iz razdalje pa Triglavanom ni služil met kot bi si želeli. Skupno so v drugem polčasu dosegli 19 točk kar je bilo na koncu premalo za kaj več kot minimalen poraz.