KOŠARKARSKI KLUB
TRIGLAV KRANJ
Člani morali priznati premoč Parkljem

V soboto so člani gostovali na Ježici pri Parkljih, ki so bili prepričljivo boljši z 92:57.

Naši fantje so tekmo začeli bolje, ter sredi 1. četrtine vodili 7:10, vendar pa se je na koncu izkazalo da je bila to naša največja prednost na tekmi. V nadaljevanju so domčini močno dvignili svoj nivo igre ter dobili prvo četrtino kot tudi polčas z razliko 14 točk, kar se je zdelo kot še vedno ulovljiva prednost.

Kljub borbeni igri, igra v napadu tudi v 2. polčasu ni stekla, Parklji pa so to s pridom izkoristili ter bili občutno boljši skozi celoten 2. polčas ter na koncu zasluženo zmagali z visoko razliko.

Za naše je bil najbol učinkovit Vravnik z 12 točkami, sledil pa mu je Mežan z 11.

STATISTIKA

Popravni izpit naše fante čaka že to soboto, 9.12 ob 20:00 v domači dvorani, kjer gostijo Portorož.