KOŠARKARSKI KLUB
TRIGLAV KRANJ
Člani do prve domače zmage

V torek je bila v naši dvorani na Planini na sporedu prestavljena tekma 1. kola med Triglavom in ekipo Ljubljane, katero so naši fantje dobili prepričljivo z 91:72 in si s tem priigrali prvo zmago v domači dvorani ter drugo v novi sezoni.

V prvi, in večino druge četrtine je bila tekma zelo izenačena, ekipi sta se nenehno izmenjavale v vodstvu, v zadnjih minutah prvega polčasa pa se je naša ekipa rahlo odlepila od nasporntika in na polčas odšla z zaslušeno prednostjo osmih točk.

Po odmoru so naši fantje še povečali pritisk na goste kar se je obrestovalo saj smo po treh četrtinah vodili že za 19 točk, te prednosti pa potem nismo več izpustili iz rok in tekmo rutinsko pripeljali do konca.

Končni rezultat 91:72 je s svojima prvima točkama postavil Grega Kuralt, naš prvi strelec in najkoristnejši igralec pa je bil  Željko Markovič, ki je za zmago prispeval 24 točk.

Naši člani bodo imela malo časa za počitek saj jih naslednja tekma čaka že v soboto, ko na Planini gostimo Grosuplje.