ČLANI BODO MORALI NA ZMAGO ŠE MALO POČAKATI

ECE TRIGLAV - HELIOS SUNS 61:77
(15:18, 12:29, 11:11, 23:19)

STATISTIKA

POSNETEK TEKME

Na začetku tekme smo lahko spremljali dobro igro domačih igralcev, ki so si priborili začetno prednost 7:0 potem pa je sledil odgovor gostov, ki so se približali na 7:6. Do konca četrtine smo potem lahko spremljali izenačeno tekmo, v drugi četrtini pa so gostje počasi začeli višati svojo prednost, ki je ob polčasu znašala 20 točk (27:47).  V drugem polčasu pa so gostje izkušeno branili prednost, ki so si jo priigrali v drugi četrtini in tekmo dobili z rezultatom 61:77.

Strelsko najbolj razpoložen posameznik v domačih vrstah je bil Andrej Stavrov (14 točk, 4 skoki in 2 asistenci), ter Rade Rodić (12 točk, 6 skokov).

Naša mlada zasedba bo morala tako iskati prvo zmago na gostovanju v Polzeli, kjer se bodo v soboto 26.12. pomerili z domačini Hopsi Polzela.