KOŠARKARSKI KLUB
TRIGLAV KRANJ

Novice

Kadeti do novih dveh zmag v ligi

V četrtek so se najprej doma v prestavljeni tekmi 1. kroga pomerili s Petrol Olimpijo, nato pa še v soboto z LTH Castingsom.   ECE Triglav : Petrol Olimpija A 69:65   Izjava igralca Pervić..
Portorož premočan nasprotnik za naše člane

V soboto sta v v sklopu 10. kroga 2. SKL pomerila domači Triglav ter Portorož, ki je bil še brez zmage do tega srečanja.   Prva četrtina je bila izenačena, za odtenek boljši pa so bili..
Člani morali priznati premoč Parkljem

V soboto so člani gostovali na Ježici pri Parkljih, ki so bili prepričljivo boljši z 92:57. Naši fantje so tekmo začeli bolje, ter sredi 1. četrtine vodili 7:10, vendar pa se je na koncu..
Mladinci ostajajo neporaženi!

V nedeljo so naši mladinci začeli z 2. delom tekmovanje proti gostujočim Parkljem iz Ljubljane. Obe ekipi sta bili v prvem delu neporaženi kar je obetalo zelo zanimivo tekmo.   Tekmo so bolje..