KOŠARKARSKI KLUB
TRIGLAV KRANJ
Dve zmagi na turnirju v Ljubljani

Ekipa U12A je uspšeno odigrala turnir v domači dvorani ekipe iz Janč. Uspela se je tudi oddolžiti za poraz proti ekipi Vrhnike.   Vrhnika:Triglav 4:12   Janče:Triglav 4:12   Maj Oblak:..
Brez uspeha na turnirju na Vrhniki

Ekipa U12A se je na Vrhniki pomerila proti vrstnikom ekip Stražišča A in Vrhnike A. Obe tekmi sta bili zelo izenačeni a so naši fantje, po napakah v obrambi in nezbranosti v napadu obakrat morali..
Maraton tekem ekipe U-14A

Za fanti ekipe U14A je pester tekmovalni teden, saj so igrali kar 3 tekme. V sredo so se odpravili v Ljubljano, kjer so morali priznati premoč ekipi Janč, vendar so kljub vsemu pokazali..
Domač poraz U20

ECE TRIGLAV – KRKA 63:66 (22-17; 19-12; 9-17; 13-20)Na zadnji tekmi rednega dela se je ekipa U20 pomerila proti vrnikom iz Novega mesta. Po vodstvu v prvem polčasu je sledil padec v igri, kr so..
U16A še četrtič v sezoni premagali Šentvid

ŠENTVID ZELENI - ECE TRIGLAV A 66:76  (19-21; 19-22; 15-8; 13-25)   Tudi četrta tekma proti ekipi Šentvida se je končala s tesnim rezultatom. Po tretji četrtini so domačini iz Šentvida..
Konec rednega dela za člane

BRINOX MEDVODE - ECE TRIGLAV 33:96  (2-24; 8-24; 12-27; 11-21)   Člani so redni del prvesntva končali s suvereno zmago proti sosedom iz Medvod. Premoč so pokazali že v prvi četrtini, ko..
BOLJŠI TUDI OD KRKE

ECE TRIGLAV A - KK KRKA 77:74 (24:22, 10:11, 21:14, 22:27)   Razburljiva tekma proti novomeščanom se je končala z domačo zmago. Odločilno prednost so si fantje priihrali v tretji..